Březen 2013

Malinovka

29. března 2013 v 0:11 | Storyteller |  Ze života (mého)
Zdar, lidi! Nebojte, neumřel jsem ani jsem se neodstěhoval na pusté místo bez přístupu k internetu. Tyto stále se zvětšující prodlevy mezi po sobě jdoucími články považuji za nevyléčitelnou blogovou nemoc - soustrast se mnou. :( Rád bych vám položil otázku, jak dejcháte? (česky: jak se máte) A vůbec, máte na paměti existenci tohoto blogu? (já taky ne). No. Našlo by se sice několik důvodů (i několik pochopitelných), na které by se dalo vymluvit, mám ale nepříjemný pocit, že něco v tomhle smyslu se vyskytuje na blozích s výše zmiňovaným syndromem v každém článku. Vyzvoním vám (útržkovitě) to, co se stalo od minulého článku. Let`s recap, shall we?

Nástup
Jako každá změna prostředí, tak i přechod na vysokou školu pro mě znamenal střevní potíže. Prostě co šlo dovnitř, šlo rázem ven. Tolik k tématu trávící trakt autora blogu. 3. až 4. týden bylo všechno vpohodě.

Průběh
Pak jsem měl zápichy, zkouškový (stále žiju) a dostal jsem se do druhé poloviny druhého semestru. Těší Vás to? Samozřejmě bych se mohl rozepsat o tom, jak tuhý boj jsem sváděl s makroekonomií, jak náruživý sex jsem prožil s matematikou a jak bych slastně pohřbil člověka, který si dovolil publikovat na studentský web otázky z práva se špatnými odpověďmi tak, že to chudákovi Storytellerovi uteklo o 0,6 bodu, ale přiznejme si - komu to trhá nohy, žejo. - Jak by řekl náš cvičící z ekonomiky: "Děkuji Vám, kolegyně, za Vaši participaci u tabule, spravedlivě Vás ohonoruji půlbodem."

Ujíždím na Synthetic Generation od Deathstars.
Byli jsme na Flédě na Silent Stream of Godless Elegy, na Korpiklaanech v Praze a na Sabatonech a Eluveitie ve Zlíně. S Paštičkou. Jste rádi? (My jo :-D)
Fotografoval jsem off-TZE (koupil jsem si za sedmnáct kožek fotoaparát).
Koupil jsem si také čeritygamz s motivem slejkinglizárda. Maj chuť jak prase.
Chci si regnout grafiku, abych si mohl regnout fotku - dal vám už někdo 12 kreditů za 4 obrázky a za 6 fotek? (tohle aspoň říkám těm, které do toho lámu :-D)
Čučuděj má červené nohy (ze zimy).

Smutná část:
V listopadu se oběsil můj dobrý kamarád (neměl v pořádku psychiku). Tahle zpráva mě velmi zarmoutila (měl 20 let). Na pohřbu mu hráli písničku od Dropkick Murphys.
Konec smutné části.

Tak jo, přeju Vám příjemné Q.