Srpen 2012

"Hele, koukej, tramvaj!" - řekl v Brně a náhle zemřel

26. srpna 2012 v 14:15 | Storyteller |  Ze života (mého)
Nuže. Je tomu už přes měsíc, co jsem sem nenapsal, ale! Zúčastnil jsem se totiž natáčení nové reality show ČT… No dobře, žádného natáčení jsem se nezúčastnil, :-D prostě není na to blogování čas holt - ani o plninách. Doma máme kohouta - hádejte, jak se jmenuje: bingo, je to Čučuděj. :-D

Zachraňování světů - úspěšně se mi podařilo zachránit Ashan v Heroes 6, nyní zachraňuji Skyrim a fakt mě to neba (hlavně když nemůžu najít ty debilní questy).

Práce - ne, nemám tuhle práci rád (operátor). Sice skoro nikdo nevolá a zpracování 35 dopisů za směnu se taky dá zvládnout a plat (úměrně k odpracovaným hodinám) by mi mohla závidět leckterá uklízečka, ale… moment, proč vlastně nemám tuhle práci rád?

Jižní Čechy - byl jsem s mou drahou polovičkou na "dovolené" v Jižních Čechách, jestli se tedy dá pětidenní návštěva u jejích příbuznýc dovolenou nazvat. - Navštívili jsme Český Krumlov (krásné, ale velmi, velmi konzumní město), Rožmberk a také Frymburk - túra na Vítkův hrádek a zpátky. Zejména ta stála za to - krásná příroda a krásný rozhled ze zříceniny? hradu? hromady šutrů? - to je jedno, prostě krásný rozhled :-D Moje drahá polovička (neturistka) málem vyplivla duši.

Hody - ihned po Jižních čechách. Pátek: měl jsem sračku, takže se nikam nešlo. Sobota: šli jsme na zábavu, na které moje drahá polovička vypila tolik vína, že jsme skrz její bolest břicha nešli nikam ani v neděli. Co už, hody jsou rok od roku víc povedené (i když zpívajou furt ty samý fláky).

Také jsem poctil svou návštěvou děcka z Mastru v Bzenci na jejich open air akci, kde jsme měli ve třicetistupňovém horku víc slivovice, než normální vody.

Petra vyhrála dva tituly a já bych rád zase stvořil nějakouIvetu, no ne?