Červen 2012

Popičimušvihli

27. června 2012 v 16:42 | Storyteller |  Ze života (mého)
Holt se pomalu smiřte s tím, že častěji, než jednou za měsíc Storyteller nenapíše - popřípadě rituálně obětujte a třeba se něco stane. :-D No.

Jakmile jsem měl mít po maturitě, slíbila mi kamarádova maminka práci u jedné nejmenované společnosti Homo Credit, kde si nikdy neberte úvěr, páč to jsou zloději. Nicméně než jsem nastoupil, musel jsem absolvovat pekelné školení a jiná vymývání mozku. Já chápu, že člověk, aby mohl po telefonu spasit lidi, si k němu nemůže sednout hned a jen tak, ale když uvážíme fakt, že lidská mysl se dokáže plně soustředit jen 5 (?) minut…

No, byl to prostě šílený týden. Dnes už mám za sebou 4 směny a samotná práce je už docela fajn. Dostal jsem k maturitě nojbuch a Xindle 4, takže teď zachraňuju svět Ashan a čtu knihy. :-D Budu rád, pokud hrajete Heroes 6 (Heroes libovolné přirozené číslo), když sdělíte dojmy, ať jsme aspoň dva :-D

Paulo Coelho - U řeky Piedra jsem usedla a plakala: Pokud autora znáte a líbí se vám, nebudete mít s knihou problém, ale nedoporučuju od něj U řeky Piedra jsem usedla a plakala číst poprvé, a nedoporučuju číst vůbec, pokud jste konzumní materialisté :-D. (ostatně v tomto případě Coelha vůbec) Příběh vypráví o spirituálním questu přítele hlavní postavy Pilar, každé páté slovo je náboženské, ale dopadne to dobře.

Jinak k přístroji: stáhl jsem si knížky Inheritance, Mafie v Praze, Zbabělci, něco ze Zeměplochy, bibli a Murphyho sexuální zákony, takže je co číst. Teď čtu Inheritance, a můžu říct, že to zatím vůbec není břečka (jako Brisingr :/). Jinak - taky mi dáte za pravdu, že v porovnání s knížkou úplně zkurvili film Eragon?

Proč tu nejsou fotky? Protože Storyteller je idiot. Proč? To sem radši ani nebudu psát :-D :/
A vůbec, jedete někdo na Mastry? Dáme scuka ne?
Hh, moje drahá polovička dostala od dědy motorku, takže držte palce :-)


Adam a Eda od Ringa. No není to krása? :* ♥