Říjen 2011

Fyzická osoba

31. října 2011 v 23:23 | Storyteller |  Ze života (mého)
Ilustrace

Tak, miláčci, nebudeme si nic zas(t)írat, s blogem to jde od pětadvaceti čtrnáctin k odmocnině z 2π. Škola, ač mám naprosto luxusní rozvrh (4x do týdne do půl jedné), naprosto luxusně pohlcuje můj čas. Taky mě TO čeká už za pár (půl roku). Nebudu se ale vymlouvat na školu a bez obalu přiznám, že jsem si čas na blogování nevymezil jen kvůli ní - prostě mě nějak opustily dobré nápady, všechny říjnové víkendy a svátek jsem provázel na zámku, sledoval tenis, věnoval se fraucimoru - no to se pak divte, že mám blog na háku. No.

Půjdem spolu do Betléma.

A zároveň se sami lajkněte, posloucháte-li v říjnu píseň Heavy Metal Christmas od Twisted Fucking Sister. Ne; zpívání vánočních koled v průběhu roku opravdu není dobrým způsobem na zjemnění holčičích problémů.

S mými drahými spolužáky, kteří jsou občas pěkně nazabití, jsme se vydali do republiky Prahy na školní výlet. Byla to celkem prdel.
  • při cestě vlakem (Expres Brněnský drak) jsem ochutnal několik druhů slivovice (má - výborná, P.´ - dobrá, F.´ - nechutná) Nevíte proč jsem při výstupu neměl sebemenší tušení, kde to jsem a proč jsou ty barvy tak ostré?
  • v penzionu s deseticentimetrovými zdmi, kde ve třetím patře bylo slyšet, co si kdo šeptá v přízemí, se pak hosté hluboce divili ranám, které vydávalo otevírání vína technikou otřískávání o zeď v botě. Aneta byla zásobena vodkou z Ukrajiny. To jste pak měli vidět ty fotky! :-D (neukážu)
  • na Václaváku měli boty zlevněné z 379 Kč na 79 Kč. To mě rozesmálo tak, že jsem si je musel koupit.
  • Designblok je rok od roku horší. Klubová epopej krutopřísná.
No.

V říjnu jsem přečetl knihy:
Utrpení mladého Werthera - kniha bude utrpením pro každého čtenáře, který tak úplně nep

ochopí myšlení bezhlavě zamilovaného intelektuálního melancholika v sentimentalisticky psaném románu. Proč musel tu sebevraždu spáchat až na předposlední stránce, boha jeho? Jak by Daisy Adair řekla, kdyby Hamlet více masturboval, nemuselo by být tolik mrtvých.
Revizor - příjemný odpočinek po Ghettovi
Proměna - krátká, veselá a vcelku pohodová knížka. (kladete si otázku, jestli jsem to vůbec četl?

No a konečně - oblažil nás svojí návštěvou strýc s Jekotkou! Sdílíte se mnou také moje nesmírné nadšení? No schválně - řekli byste svojí šestileté dceři "Kurva neser a běž se vychcat!"?

Jinak - v neděli mám další narozeniny, takže čekám kondolence.

Těžká doba holt. ;-)

Bučovický zámek (pohled ze zahrady)


Fotka ze hřbitova


Ano; Storyteller je velký kalič ;-)

Mějte se. Nezaručuju, že napíšu brzy.