Srpen 2011

Tóóóreador

31. srpna 2011 v 20:21 | Storyteller |  Ze života (mého)
Chystejte si oslavnou píseň: Storyteller má za sebou autoškolu. V pondělí jsem totiž úspěšně složil zkoušky. A že mi to dalo!

Teda, s testy jsem neměl velké problémy - i přesto, že asi 4 otázky jsem jaktěživ neviděl, získal jsem 50 bodů z 50 možných. Nicméně jízda, té jsem se právoplatně obával nejvíc. V jejím průběhu jsem:
  • téměř zastavil na přechodu pro chodce, i když chodci měli červenou,
  • vjel do křižovatky tak, že by se tam už nikdo jiný nevešel
  • a šachoval na parkovišti jako jednooká postarší paní.
I přesto komisař (po vyčerpávajícím kázání o úsporném parkování) tiše a krátce pronesl: "prospěl"; poslední část zkoušky - ovládání a údržba vozidla - pro mě byla třešničkou na dortu, přece jen jsem si vytáhl dost lehké otázky (ABS a brzdovou kapalinu).

Jo, kdybyste náhodou někde na silnici potkali křiklavě fialové Suzuki, tak se projistotu kliďte co nejdál od něj. :-D
No, myslím, že mi nějakou dobu potrvá, než si na Lentilku zvyknu - spojka zabírá asi tak o 10 centimetrů dole, než u Fabie z autoškoly. Áh, ani si nedovedete představit, jak rád jsem byl. Leč.

Leč asi víte, že mě (stejně jako dost z vás) čeká TO, a ještě ke všemu TAMTO. Takže truchlete - Storyteller bude ve stresu.

No, uveřejnili nám na internetu docela slušný rozvrh hodin. Včera rozvrh aktualizovali - ne, že by byl nějak hrozný, nicméně ten první byl lepší. Takže doufám, že zítra nedostaneme na papírku nějaký kekelný kekel.

v poslední den prázdnin se s Vámi loučí a hodně štěstí v novém školním roce přeje
Storyteller 8-)

Zlý dwarf

21. srpna 2011 v 0:05 | Storyteller |  Ze života (mého)
Stejně jako po každých hodech, i po těch letošních tvrdím, že příští rok půjdu za stárka. No a je vám asi jasné, nakolik se moje vyhrožování narok vyplní. ;-) Strýc Olin se místo pátečního odpoledne zdržel až do nedělního večera (ne, tohle není tradiční moravská pohostinnost, tohle je tradiční cajzlovská rozpínavost). A hádejte, koho jsme tu měli dnes odpoledne? (ano, uhodli jste) Ale já se na něj nezlobím, přece jen - nikoho nemá (syn s rodinou se nepočítá). Hody byly jako každý rok skvělé, účastnil jsem se obou zábav i lihové veselice. Echm, lidové. I na autíčka jsem zašel. Celé hody jsem si skvěle užil - přece jen, hodová atmosféra je v tyto dni cítit všude. No co bych vám povídal - kdo zná, zná; pražští pepíci si holt musí vystačit s poutí. Promiňte mi ten mírně útočný protipražský nádech: poctil nás dnes svojí návštěvou strýc Jiří z Brna, takže sousedé i jejich sousedé už vědí, že Švédové (=Pražáci) jsou vychcaný, namistrovaný kurvy, které žijí na úkor našeho státu, že umělci na Karlově mostě mají stejnou úroveň jako bezdomovci (jen jsou umělečtější), o debilních Rusácích v turistických krámech apod. No, ne se vším se dá nesouhlasit, což?; nicméně názor strýce Jiřího na Prahu je opravdu poměrně krajní.

Sexuální jízdy

12. srpna 2011 v 12:52 | Storyteller |  Ze života (mého)
Moje první jízda s mamkou byla takřka o nervy. Pokaždé, když jsem jel víc, než čtyřicítkou (v testech psáno stylem proč to napsat jednoduše, když to jde napsat složitě 40 km.h-1), začala šíleně ječet, ať zpomalím. Když mi Lentilka podle očekávání zdechla, začala mamka šíleně ječet. Když se v dálce objevil cyklista, začala mamka šíleně ječet… Teta, která plnila funkci hraného komisaře, se vsázela, jestli umře při dopravní nehodě nebo na mrtvici. No prostě blázinec. A taky mírně Homolka a Tobolka.

Šílená kráva

4. srpna 2011 v 11:01 | Storyteller |  Ze života (mého)
Ten ošklivý Storyteller už dva týdny nenapsal.
Ten ošklivý Storyteller na to prostě háže bobek.
Dokázal bych si najít seznam výmluv, nicméně jsem prostě zlenivěl. Ale já to v září napravím. Haha.
V září?! Au, au, proč jenom používám taková škaredá slova? Správně - v září začíná čtvrťák. Au, au.
Bohužel, list kalendáře už neukazuje paní s napůl vyholeným pohlavím, ale pána, vystrkujícího prdel a až tam bude slečna s pohlavím zcela vyholeným, bude to dost, dost špatné. Ale ještě je čas, no ne?