Červenec 2011

Cesta (úkol o péra)

22. července 2011 v 15:13 | Storyteller |  Užití myslidel
Dnes začnu úkolem o 5 Ivetiných per - abyste ani o těch prázdninách nezapomněli logicky myslet. Nuže: Ve stejný čas, kdy se Iveta vydala z Fialkových palouků k mohyle Modrých ústřic, vydal se z mohyly Modrých ústřic na Fialkový palouk Věnceslav. Za půl hodiny se setkali a pokračovali každý svým směrem. Za další hodinu přišla Iveta do Teplohradu, ležícího 6,5 km za mohylou Modrých ústřic a Věnceslav ke zřícenině Růžového hradu (osvobodit princeznu), vzdáleného 9,5 km za Fialkovými palouky. Určete vzdálenost Fialkových palouků a mohyly Modrých ústřic a rychlosti Ivety a Věnceslava, předpokládá-li se, že mezi místy vede pouze jediná cesta a Iveta a Věnceslav udržovali stálou rychlost (=bez odchylek).

Kdo z vás úkol vyřeší jako 1. správně, dostane slibovaných 5 per (pokud už nějaká péra máte a já neznám vaše url, nezapomeňte to sdělit).

Jinak - zítra razím na Harryho Pottera, tak mi popřejte hodně štěstí. :-D
Ne, dělám si srandu, těším se. 8-)

Masters of Rock 2011

19. července 2011 v 19:52 | Storyteller |  Ze života (mého)
Nuže, včera jsem se vrátil z Mastrů, takže vám stručně vylíčím, jak jsem se měl. Baff TE se! (bohužel, fotky nebudou moc kvalitní - brát si nový foťák jsem riskovat nechtěl)

Prager Castle

10. července 2011 v 22:07 | Storyteller |  Fotím
Nuže, vrátil jsem se z Prahy, takže jsem teď pln dojmů (i těch horších), které na mě pobyt v našem stověžatém letovisku debilních italských a německých turistů zanechal. Zároveň vám musím zklamat - kalba po vysvědčení nebyla až tak žhavá - všichni totiž museli ráno někam jet (autem) - takže se to moc nerozjíždělo. Tančil jsem na Champagne showers. Pak ještě rodinná oslava u mé drahé polovičky, kde jsem jásal nad Kvitovou a pak juch do Prahy. Pojďte na fotky: