Červen 2011

Moje vysvědčení

30. června 2011 v 8:46 | Storyteller |  Ze života (mého)
Nebudu dnes výmýšlet žádný superoriginální název, ani článek. Tady vidíte výsledky mých školníh snah:
Jsem extrémně spokojený, protože třetí ročník byl hodně těžší, než předešlé 2 roky. Nemyslím teď na to, co bude po prázdninách, myslím teď jenom na prázdniny.

Večer si jdem dát ze 2 kalíšky.

Užijte si krásný prázdniny!

Iveta a mohyla Modrých ústřic

26. června 2011 v 19:11 | Storyteller |  Elfí války
Tady máte další šílenou povídku o Ivetě a elfech. :-D Vím, že je strašná, ale to nevadí, ne? 8)

"Myslím, Iveto, že je načase povolat zpět našeho vřelého přítele."

"Ale pane, je humánní takhle oživovat, co už dávno mrtvé je?"

"Milá Ivet, humánně, ať se chovají lidé - náš vřelý přítel přeci nebyl člověk, ale elfíček."

"Ano, pane, jsi tak moudrý."

"No, předpokládá se to ode mě, což? Elf odpočívá v mohyle Modrých ústřic na samotném vrcholu kopce Hříbečku. Abys ho probudila z věčného snu, musíš natrhat pampeliškovou nať a vykouřit jí místnost, ve které odpočívá. Je ti to jasné? Zároveň si dej pozor - vítr mi našeptává do pér, že se v okolí mohyly Modrých ústřic střetne mnoho armád. Teď už jdi."

Dni zúčtování

17. června 2011 v 16:13 | Storyteller |  Ze života (mého)
Dni zúčtování pro mě byly předešlé tři dni - nemám teď na mysli nějaké bohapusté uzaívární známek, nýbrž účetnickou praxi. :-) Šílené. Člověk, aby teď všude viděl Má dáti, Dal a běda, když nebude mít ke konci roku vyrovnané odběratele. Každý den jsme dělali jeden příklad, jeden z nich jsme dokonce neměli ani zaúčtovaný. V pondělí a v úterý mi to vcelku šlo, ale ve středu - ve středu jsem si musel chvílemi pouštět písničku Don´t worry, be happy. Přitom jediné chyby, které jsem tam napráskal, byly v počátečních stavech majetku a v odběratelech - to jsem se tuze divil, jaktože mě to nevychází od 10 000 korun - ono, když napíšete, že 28 000 + 5 000 je 23 000, asi to není dobrý signál.
Baby, you´re firework. :-) Ingis Brunensis v Brně.

A ještě jedna noční - Petrov.

Představte si, že naše třída je tak skvělá, že jsme nejeli na žádný školní výlet - mí rozmilí spolužáci jsou totiž takoví (domyslete si sami), že se výlet nakonec zrušil pro málo zúčasntněných - a žádní chudáci to teda nejsou. Dobrý, ne? A nakonec nepojedu ani na tu Vltavu, kterou si sice (doufám) vynahradím o prázdninách...

Těšíte se na prázdniny? :)

Ta mrtvá pani už tam tak ležela

6. června 2011 v 16:48 | Storyteller |  Ze života (mého)
Aneb Storyteller dělá autoškolu. =)

První lekci jsem absolvoval mimulé úterý - pouze základní seznámení se s teorií (druhy vozovek, vyhýbání se, předjíždění, objíždění, křižovatky apod.) Měl jsem ale migrénu jako prase, takže pro mě výuka představovala malé utrpení. Dnes jsem byl základně seznámen s vozidlem - palubní deska, veškerá tlačítka, kontrolky, světla a povinná výbava. A samozřejmě stěrače stírají. :-D Když už se mě pan lektor chystal opustit, říkám mu, že potřebuju vyhodit ve Slavkově - no a tak jsem si cestu teda odřídil. Byla to vlastně moje první jízda za volantem, když nepočítám to moje neustálé zdechávání s otcem na Cigán a zpátky. Jel jsem dokonce i 80 za hodinu, heč. :-D

Tento přenos Bloodstained Ground mě nabíjí. ;)

A co vy? - Máte autoškolu nebo se mají spojaři všech zemí proletovat? A jaká je vaše nejsrandovnější příhoda zpoza volantu? A co sex na zadním sedadle? :-D 8)

Nyní už zglosujme zklamání z výsledků kompetic posledních dní.

Roland Garros - že Federera porazil ve finále Nadal, mě sice trošku mrzí, nicméně vrcholem pro mě byl duel Federer vs. Djokovic. Úžasné. Doslova mě ale vyvedla z míry Kvitová, když se nechala vyklepnout od Li - ono vést 3-0 a posléze set prohrát 6-3 je dost špatný. Ale tak fanděme Petře zase příště ve Wimbledonu - podle mě má aspoň na semifinále. Že Berdych nezváldl kvalifikačku? A kdo je vlastně Berdych?


No a pak naše rozmilé hvězdičky. SuperStoryteller!

SuperStar jsem začal sledovat před dvěma týdny - když jsem se na blogu Blackwish dočetl, že jednou ze soutěžících je rockohlasá cérečka, co má ráda Iron Maiden. Nedalo mi to a začal jsem se na to čumět i přesto, že jsem si předtím říkal, že na takovouhle komerční sračku se teda fakt dívat odmítám. Gunčíková mě zaujala nejen svým hlasem. :-P No a když se dostala až do super-hyper-(nova)-finále, fandil jsem samozřejmě jí, protože Adamec drmolí, syčí a nelíbí se mi jeho hlas (i když, lepší než Justin Bieber). Před vyhlášením výsledků se objevily jisté konspirační teorie, že vyhraje, protože loni vyhrál Čech.

Gábinina verze Still of the Night od Whitesnake. Nadějné ďóče, což?

No a nakonec vyhrál. :-(

Jak to vidíte vy? Kdo vám byl z finálové desítky sympatický? Nebo vás samotná existence tohoto pořadu bytostně uráží? (pokud napíšete, že máte rádi Šepse, tak vás zablokuju :-D)

Mno, když se vyhlašoval vítěz hvězdné pěchoty, byl mi onen Mamut dost povědomý - správně jsem si tipl Barbar Punk. No, nápad dobrý, ale bohužel bych řekl, že se spíš ztrapnili. *kurňa, úroveň mých článků jde od 10 k 5, za chvíli budu vykopnut z AK - ale já to prostě musím napsat :-D*


Piště komentáře, nejsem si jistý, kdy zase napíšu…
(s)mějte se!