Listopad 2010

Voldemortovci

29. listopadu 2010 v 21:41 | Storyteller |  Ze života (mého)
A vítr foukal a hrál si s jeho mužnými copánky. Byl jsem na Harry Potterovi. Ne, že bych zbožňoval chlupatou hruď hlavního hrdiny, ale líbí se mi, že v dnešní době (plné metrosexuálních šamponů, na jejichž hrudi milimetrový chlup je jako zápalka vhozená do sirného skladiště jejich hysterického záchvatu) šel konečně někdo proti davu a nechal žiletku doma. Film byl vcelku použitelný, věrně se držel obsahu knihy a nebyl přehnaně breathtaking, což se dnes taky hodně nosí. Hermiona zarputile sesílala kletby a šílená Bellatrix byla opět prostě boží.

Králíček

26. listopadu 2010 v 22:31 | Storyteller |  Ze života (mého)
Naši zarputile tvrdí, že mléko z plastových lahví je mnohem lepší, než mléko krabicové. Mléko z plastových lahví si prý totiž zachovává mnohem lepší chuť, než obyčejné mléko z krabice, které je vlastně taková voda. Je velmi vtipné, že si za tím stojí i poté, co nenápadně přeliju mléko z krabice do plastové lahve a dělám, jakoby nic. Já říkám, že nejlepší mléko je z našeho kravína. Sice se vydává jenom jednu čtvrthodinu za den a musíte se napřed proklestit přes hejno koťat, abyste se vůbec dostali k hodné selce, která ho vydává, ale zase dostanete ruský litr za dvanáct korun a tolik smetany, že byste mohli vypálit rybník "smetaně" do kávy, prodávané v malých plastových kalíšcích po deseti. (muhehehe, kdo správně graficky znázorní větný rozbor předchozího souvětí a uveřejní to na svém blogu, dostane ode mě jedno malé bezvýznamné plus)

Všichni se těší na Harryho Pottera

23. listopadu 2010 v 18:54 | Storyteller |  Ze života (mého)
a váš oblíbený vymývač mozku jakbysmet. Jsem opravdu zvědavý, jak si s tím na stříbrném plátně poradí (I. říkala, že tam bude i nahej Harry a Hermiona, takže se mám na co těšit, ne?). Zajímá mě to hlavně proto, že jsem všech sedm dílů přečetl několikrát (a co si budem nalhávat), dost mě to bavilo. Prostě knížka mýho mládí.

Máme holé ruce

17. listopadu 2010 v 10:07 | Storyteller |  Elfí války
Mamka se narodila v březnu roku 1968, takže si socialismu s lidskou tváří moc neužila. Co už. I tak byl zbytek socialismu obdobím jejího mládí a já si troufám tvrdit, že to pro ni bylo krásné období, ať už tu byla atmosféra jakákoliv. Já jsem se narodil až po revoluci, tudíž nemohu posoudit, jaké to v naší zemi před rokem 1989 bylo.


Jahodový muž

15. listopadu 2010 v 15:30 | Storyteller |  Ze života (mého)
Byli byste pro 3000 liber ochotni strčit si na 2 minuty do úst sice nejedovatou, ale přesto velkou a chlupatou tarantuli? Ne? A co těch 3000 liber, brali byste? Jo? Smůla. Jedině přes tarantuli v ústech. J I já se občas dívám na Faktor strachu. Dodávám, že rozmilá tarantule měla centimetrová kusadla.

Jak mi bylo 18

8. listopadu 2010 v 14:11 | Storyteller |  Ze života (mého)
Původně jsem chtěl napsat superpatetický článek, ve kterém bych vám velmi procítěně shrnul můj život, ale myslím, že se na to vykašlu. Sám, když někde vidím něco prudce emotivního, okamžitě vypínám/ukončuji/opouštím. Osmnáctiny jsem měl v sobotu, ale jestli mi chcete popřát, klidně můžete (rovnou mi popřejte i k svátku - nebo fakt přijedu na bílým koni). Jo, a taky - aleluja, aleluja - mám počítač.