Umělečtí čtvrťáci fotí krabicové ohňostroje

20. května 2009 v 22:26 | Storyteller |  Ze života (mého)
Naše škola pořádá takovou výjimečnou akci - no dobře, je to Třída baví školu, stejně jednou (dříve či později) se dozvíte, kdo vlastně jsem, ačkoli nevylučuji, že až to zjistím, přesměruju a až pak zjístím, že to zjistíte, … přesměruju se... :-D
Výraz jsem zadal do vyhledávače a ejhle - kromě 2 odkazů na školní web se ještě objevily 2 blogy čtvrťáků (navštěvované sice jednou za uherskej rok, ale přece). Dál pak už jenom věci od věci. Číst tyhle blogy bylo pro mě dost zajímavý (i když bych jim jako známý přítel-a-kritik vytkl mnohé), prostě imponující, no. A koneckonců - holka je celkem sympatická.Díky maturitě nám odpadá zítřejších 9 hodin, díky, maturito. Myslím však, že za 3 roky bude peklo na zemi. Dnes jsem zpracovával Dekameron podle těžší úrovně (božžžíčku*gejsky*): charakterizovat kompozici textu, charakteristiku vztáhnout k celému dílu Dekameron-postihnout souvislost mezi oběmy výňatky (je tam výňatek z uměleckého a neuměleckého textu)-…dalších asi 20 otázek tohoto typu. Potěš prso aneb veselá smrt.
(Neberte tento patetický neumělecký text vážně. Ač to nerad přiznávám, velmi vzdáleně, leč přece jenom, se podobám jedné spolužačce typu Ježiš-ježiš-proč-já-já-to-neumím-já-jsem-se-to-vůbec-neučila*dodávám→*ale-vždycky-záhadně-dostaneš-jedničku-ty-hyeno-nemytá). Chápete ze mě? Já ze sebe někdy fakt taky ne, co máte z toho.

Pojedu na ohňostroj. Do Brna. Na přehradu. Jsem zvědavý, jak to udělám, když se vrátím v 1 vlakem a v 7 budu muset vstávat (psí výcvik; výchova s lehce autokratickým nádechem)? Asi se zamknu, případně se spontáně rozhodnu dostat sračku, no ne? Já ale nesnáším nevyspanost. Mám vždycky migrénu (nekecám) a není to žádná prdel. Ohňostroj však prvotně.

Heh, rád bych dostal jednoho dne zrcadlovku (resp. koupil si ji za prachy z prodanýho pole), proto fotím-fotím-fotím, aby si hodná maminka/zlá matka -(to podle toho, jestli koupí nebo nekoupí) tak nějak všimla mého jediného opravdu velkého jedináčkovského zájmu a uvolila se (co by pro svého jedináčka jedničkáře neudělala, což?).

Bezdomovec měl 2 dny v kuse krabičák. Tentokrát jakýsi Rosso. Ale co ty lahváče???
Komentář k fotce: Já prostě musím fotic, protože prostě chci tu zrcadlovku. Prostě.

Zdar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oll Oll | Web | 25. května 2009 v 15:54 | Reagovat

jo.. zrcadlovka x)
mimochodem - vážně nádherná fotka *

2 Cherees Cherees | Web | 25. května 2009 v 21:14 | Reagovat

Zrcadlovku ti přeju :-)

3 Storyteller Storyteller | 26. května 2009 v 14:12 | Reagovat

Děkuju. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama