Proč tak dlouhá pauza a co jsem mezitím dělal

6. března 2009 v 7:28 | Storyteller |  Ze života (mého)
Od minulého pondělka mi nejede internet, jak nemilé. Volal jsem chlapovi; rozmilý pán (nebudu vulgární) měl dojít v ponděnlí (toto) a od té doby nic, no věřili byste tomu?O víkendu jsem byl v Praze. Strejda Viktor mě velmi zkalmal, protože jsem si nikdy nemyslel, že je to takovej,…


Že je velmi vychcanej, a bohužel jsme toho byli obětí. Už k němu nikdy nepojedu (v říjnu možná jo, pokud bude designblok :-), ale to bych se musel přemoct. Nu což, aspoň jsem vyzkoušel Pendolino. Taky sme byli na Matějský, ale bohužel mě velmi bolela hlava, proto jsem na nic nešel. Ale s fellazama (kámošema) bych to vyzkoušel, zejména tu kouli, do níž se zavřou 2 lidi a ono vás to vyhazuje do 25 (?) metrů, nebo řetízkáč, co se točí ve výšce 50 metrů - vy, co jste z Prahy a okolí to znáte, já jsem z Moravy (ale to stačí, abych na sebe moc neprozradil).
Na blogu se objevují roztodivné reklamy. Tuhle to bylo doučování z informatiky, teď zase vodní dýmky,…
No není to záhadné?
Máme nového tělocvikáře (ve škole). Asi tak, cvičit mi nevadí, dělat sporty v rámci naší tělocvičny (4 x 8 metrů pro 32 lidí) taky ne (běhat už jo), ale jenom doufám, že mi nedá 2jku na vysvědčení, jakože oficiálně mi pravděpodobně vycházet bude - to by bylo velmi nemilé.
Toš,…
Zdar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellita Bellita | Web | 6. března 2009 v 17:53 | Reagovat

Oni jsou vůbec někdy ochotní ....;) :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama