Expi!

6. března 2009 v 7:26 | Storyteller |  Ze života (mého)
(25. 2.)
Expi!
Když jdu s bandou a rozhovor se nepozorovaně stočí k Wowku, začínám se teprve divit (a nerozumět výrazivu). Expi to, kup si armor, dostaň se na šedesátej level,…Dnes jsem zjistil, že expit znamená získávat zkušenosti (experience pro vás, kteří neumíte anglicky). Co je armor vím (zbroj), ale to není důležité. Důležité je, že si připadám divně, protože nehraju wowko, a tím pádem nerozumím roztodivné konverzaci. Někdo tomu říká odborníci, já tomu říkám prznění češtiny (někdy i angličtiny), pokud se k tomu přidají zkratky z "běžného života", např, omg, lol, wtf, pak už je to úplná demence (zvlášť, když se zeptáte dotyčného na význam a on nemá ani páru o tom, co ty tři blbý písmena znamenají, tfuj).
I samotné hraní wowka mi připadne lehce šoustlé - zkoušel jsem to (za druida), ale nebavilo mě to. Vůbec. Moji rozmilí fellaz mě lákali tím, že prej můžu mít i růžovou kůži, ale já i přes to odmítl hrát. No, neřešme to.
Takže wtf, omg, lol, nehrajte wowko, ale vy, co ho hrajete, mě klidně kamenujte.
Čau.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antarra Antarra | Web | 7. března 2009 v 19:36 | Reagovat

A vidíš, hrát WoW je jen z mých nesplnitelných snů :-( (Jednak to něco stojí, ale ono by to šlo i na černo. Horší je, že bych asi přestala chodit do školy).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama