O lyžáku

23. ledna 2009 v 18:16 | Storyteller
Je toho víc.
Zaprvé bych chtěl pozdravit: Ahoj! 8)


Zadruhé poděkovat za všechny komentáře (později odepíšu a objedu vaše blogy). Vidět po týdnu tolik nových komentářů, říkal jsem si, jestli jsem vůbec na svém blogu. 8)

A zaposlední - lyžařský kurz.

Každý (bloger přinejmenším) by si podle mě měl lyžařský kurz popsat sám, i když je to možná tak trochu klišé. (K lyžákům neodmyslitelně patří kromě lyžování taky mračna chlastu, typické lítání z pokoje do pokoje a samozřejmě nějaká ta intimča a milostné okamžiky. To je klišé lyžařských výcviků.)

Jsem rád, že zde mohu podotknout několik věcí, co se opravdu neříkají lidem, které známe.

Paní vedoucí, jíž chata patří, nám ochotně nalila (chlast) a instruktoři (z profesorského sboru), když to spatřili, podotkli něco v tom smyslu jako: Červená kofola, hmmm. (Já odvětil stížností na rezavé trubky, později jsem ubezpečil o tom, že sklenice jsou dozajista vyrobeny z červeného jabloneckého skla.)

Nevím, jestli bych jej označil za nejlepšího, nicméně kamarád se mi svěřil, že jsem první a zároveň poslední člověk, kterému říká o svých citech k jedné spolužačce. Nevím, jestli tomu mám 100% věřit, nicméně jsem ho pozval na vodku (spolužačka je zadaná).

Předposlední den se konala krasojízda. Každý sjel svah a všichni se na něj tlemili. Já si říkal, jak se musím soustředit, abych se neztrapnil, až jsem hodil nezapomenutelný držkopád. Lyže do opačného pluhu a xichtem jsem utřel sjezdovku.

A nakonec nebudu říkat, co se stalo poslední večer, ale dost lidí se bálo o pětku z matematiky na vysvědčení (já o dvojku). Naštěstí dopadlo všechno dobře, sláva nazdar výletu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Storyteller Storyteller | Web | 16. listopadu 2009 v 21:55 | Reagovat

Po půl roce zjišťuju, že to nikdo neokomentoval - styďte se. (tak nesmím váhat a nesmím nechat narušenej indes 1+ komentářů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama